Blackwater olarak; havacılık ve savunma sanayiinde akıllı ve akılcı çözümlerle Türkiye’nin en inovatif firmalarından olmak için 2012 yılında yola çıktık. Uzman uluslararası mühendislik kuruluşlarıyla iş birliği yaparak Türk mühendisliğinin bilgi ve birikimini artırmayı, ihtiyaç duyulan uzmanlık ve teknoloji transferini sağlamayı, yerli mühendislik kapasitesini mühendisliğin tüm alanlarında uluslararası düzeyde hizmet verebilecek seviyeye ulaştırmayı amaçladık. %100 güncel yazılım ve donanımlar kullanarak, dünyaya yenilikçi ürün ve hizmetler sunan bir kuruluş olmayı başardık.

Attığımız her adımın ve yaptığımız her çalışmanın hayat için önem taşıdığını da asla unutmadık. Bu yüzden ürün ve hizmetlerimizle, insanlara daha güvenli bir hayat sunmayı en büyük hedefimiz olarak saptadık.

Tüm bu hedeflerimiz doğrultusunda kurulduğumuz günden bugüne dek, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında başarıyla tamamlanan 300’e yakın projeyle yazılım hizmetlerinin geliştirilmesinde öncü olduk. Blackwater altında yer alan; Blackwater Havacılık markamız ile özel jet, kargo uçağı operasyonlarıyla, Blackwater Defence ile temsil ettiğimiz bir çok kuruluşa ait ürün yelpazesinde ürün tedariğiyle ve Blackwater Special Military Defence markamız ile uluslararası düzeyde güvenlik hizmeti veren bir firma konumuna ulaştık.

Gücünü bu topraklardan alan bir şirket olarak, özel bir kurum olmamıza rağmen, ülkemizi ve hizmet verdiğimiz ülkeleri korumak ve gelişimlerine katkıda bulunmak adına tıpkı bir devlet kurumu gibi çalıştık. Lider kimliğimizle de imza attığımız her projede kendimizi kanıtladık. Yenilikleri takip etmek yerine, daima takip edilecek yeniliklere imza attık.

Havacılık ve savunma alanlarında kamu kurum ve kuruluşlarının çeşitli dönemlerde, ihtiyaçları doğrultusunda açtıkları alım ihalelerine katılarak, gerekli ürün ve teknolojileri en uygun şartlarda kendilerine sağladık. En güçlü şekilde vermekte olduğumuz bu hizmetimizde, daima göz önünde bulundurduğumuz toplumsal fayda kriterimizden de asla taviz vermedik.

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz siber güvenlik, havacılık, bilişim ve savunma alanlarında en yeni teknolojileri geliştirerek inovasyonlarla sektöre öncülük etme görevini yerine getirmeyi, öte yandan kusursuz hizmetle birlikte müşterilerimize güven de vermeyi ana misyonumuz olarak kabul ediyoruz.

VİZYON

%100 kaliteli hizmetimiz ile havacılık ve savunma alanlarında dünya standartlarında çözümler sunmayı, büyük hedeflere yürüyen bir kuruluş olarak var olduğumuz her sektörde liderlik görevini üstlenmeyi, imza attığımız yeniliklerle uluslararası düzeyde adımızdan söz ettirmeyi hedefliyoruz.